![Α.Σ. ΩΡΙΩΝ](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/02/orion-alimos-taekwondo-kopi-pitas-sportshunter-1.jpeg)
Σε οικογενειακό κλίμα κόψαμε και φέτος την πίτα μας για τους μικρούς και μεγάλους αθλητές μας!! Συγχαρητήρια στους τρεις τυχερούς που έτυχαν το φλουρί και τα δώρα μας. Το Δ.Σ. του Συλλόγου και οι Προπονητές, ευχόμαστε καλή χρονιά με υγεία και επιτυχίες σε όλους.
![Α.Σ. ΩΡΙΩΝ](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/02/orion-alimos-taekwondo-kopi-pitas-sportshunter-1.jpeg)
![Tae Kwon Do Α.Σ. ΩΡΙΩΝ Ηλιούπολη](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/09/logo_orion_round_small-e1694615479679-300x300.jpg)
Α.Σ ΩΡΙΩΝ: Κοπή πίτα για τον σύλλογο μας και τους αθλητές του
Α.Σ. ΩΡΙΩΝ | Ηλιούπολη
Σε οικογενειακό κλίμα κόψαμε και φέτος την πίτα μας για τους μικρούς και μεγάλους αθλητές μας!! Συγχαρητήρια στους τρεις τυχερούς που έτυχαν το φλουρί και τα δώρα μας. Το Δ.Σ. του Συλλόγου και οι Προπονητές, ευχόμαστε καλή χρονιά με υγεία και επιτυχίες σε όλους.