![Α.Σ. ΩΡΙΩΝ](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/08/orion-alimos-taekwondo-baby-cup-02-sportshunter.jpg)
Συνεχίζεται η αγωνιστική προετοιμασία για τα μικρά μας Ωριωνάκια που συμμετείχαν στο “BABY CUP” στο κλειστό του Αγίου Δημητρίου. Αγώνες εμπειρίας και προετοιμασίας για όλα τα επίπεδα αθλητών.
Ευχαριστούμε το διοργανωτή Θοδωρή Ζηνέλη για τον πρόσκληση στην άψογη διοργάνωση.
![Α.Σ. ΩΡΙΩΝ](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/08/orion-alimos-taekwondo-baby-cup-02-sportshunter.jpg)
![Tae Kwon Do Α.Σ. ΩΡΙΩΝ Ηλιούπολη](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/09/logo_orion_round_small-e1694615479679-300x300.jpg)
BABY CUP
Α.Σ. ΩΡΙΩΝ | Ηλιούπολη
Συνεχίζεται η αγωνιστική προετοιμασία για τα μικρά μας Ωριωνάκια που συμμετείχαν στο “BABY CUP” στο κλειστό του Αγίου Δημητρίου. Αγώνες εμπειρίας και προετοιμασίας για όλα τα επίπεδα αθλητών.
Ευχαριστούμε το διοργανωτή Θοδωρή Ζηνέλη για τον πρόσκληση στην άψογη διοργάνωση.