![Α.Σ. ΩΡΙΩΝ](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/03/orion-alimos-taekwondo-nea-the-challenge-sportshunter-4.jpeg)
Τα μικρά Ωριωνάκια συμμετείχαν την Κυριακή 25/2 στο “The Challenge” στο Κλειστό Γήπεδο “Στεφανόπουλος” Περιστερίου. Όλοι οι αθλητές έπαιξαν δυναμικά παιχνίδια, ενισχύοντας την αγωνιστική τους εμπειρία και την καλύτερη προετοιμασία τους για μελλοντικά πρωταθλήματα.
Ευχαριστούμε τους Διοργανωτές Γεράσιμο Τσομπάνογλου και Αντώνη Παππά για την πρόσκληση στην άψογη αθλητική συνάντηση
![Α.Σ. ΩΡΙΩΝ](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/03/orion-alimos-taekwondo-nea-the-challenge-sportshunter-4.jpeg)
![Tae Kwon Do Α.Σ. ΩΡΙΩΝ Ηλιούπολη](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/09/logo_orion_round_small-e1694615479679-300x300.jpg)
“The Challenge” στο Κλειστό Γήπεδο “Στεφανόπουλος”
Α.Σ. ΩΡΙΩΝ | Ηλιούπολη
Τα μικρά Ωριωνάκια συμμετείχαν την Κυριακή 25/2 στο “The Challenge” στο Κλειστό Γήπεδο “Στεφανόπουλος” Περιστερίου. Όλοι οι αθλητές έπαιξαν δυναμικά παιχνίδια, ενισχύοντας την αγωνιστική τους εμπειρία και την καλύτερη προετοιμασία τους για μελλοντικά πρωταθλήματα.
Ευχαριστούμε τους Διοργανωτές Γεράσιμο Τσομπάνογλου και Αντώνη Παππά για την πρόσκληση στην άψογη αθλητική συνάντηση