fbpx
Α.Σ. ΩΡΙΩΝ

Ο αθλητής μας Πέτρος Καρκασίνας συμμετείχε στο Διεθνές τουρνουά 15th Hereya Open με την ομάδα επίλεκτων της Ε.ΤΑ.Ν.Ε. στις 22/4 στη Σόφια της Βουλγαρίας. Με πολύ καλή αγωνιστική παρουσία έφτασε μια ανάσα πριν τα μετάλλια και κατέλαβε την 5η θέση στην κατηγορία του.

Μεγάλη τιμή για το Σύλλογο μας ήταν και η επιλογή της προπονήτριας μας Τσουράπη Βαρβάρας να συμμετάσχει στην ομάδα των προπονητών, που συνόδευσαν την Ελληνική αποστολή.

Η ομάδα της Ε.ΤΑ.Ν.Ε. κατέλαβε τη 2η θέση στη γενική κατάταξη και τη 2η θέση στην κατηγορία cadets, κατακτώντας συνολικά 27 μετάλλια.

Ευχαριστούμε τη διοίκηση της ΕΛ.Ο.Τ. για την εμπιστοσύνη στο πρόσωπο της προπονήτριας μας, για την επιλογή του αθλητή μας και συγχαίρουμε όλη την ομάδα, αθλητές, παράγοντες και προπονητές.