![Α.Σ. ΩΡΙΩΝ](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/05/a.s.-orion-ilioupoli-panellinio-sxoliko-protathlima-serres-sportshunter-2024-Large.jpeg)
Μετά από δυνατά παιχνίδια και δύσκολους αγώνες ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Λυκείων στις Σέρρες που πραγματοποιήθηκε 15 και 16 Μαίου.
Δεν καταφέραμε να μπούμε στα μετάλλια και να πάρουμε τα μόρια για τις Ανώτερες σχολές αλλά οι αθλητές μας έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό με κάθε αντίπαλο που αντιμετώπισαν.
Συνεχίζουμε ακόμα πιο συγκροτημένα στο επόμενο του χρόνου ξανά.
![Α.Σ. ΩΡΙΩΝ](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/05/a.s.-orion-ilioupoli-panellinio-sxoliko-protathlima-serres-sportshunter-2024-Large.jpeg)
![Tae Kwon Do Α.Σ. ΩΡΙΩΝ Ηλιούπολη](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/09/logo_orion_round_small-e1694615479679-300x300.jpg)
Συμμετοχή στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Λυκείων στις Σέρρες
Α.Σ. ΩΡΙΩΝ | Ηλιούπολη
Μετά από δυνατά παιχνίδια και δύσκολους αγώνες ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Λυκείων στις Σέρρες που πραγματοποιήθηκε 15 και 16 Μαίου.
Δεν καταφέραμε να μπούμε στα μετάλλια και να πάρουμε τα μόρια για τις Ανώτερες σχολές αλλά οι αθλητές μας έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό με κάθε αντίπαλο που αντιμετώπισαν.
Συνεχίζουμε ακόμα πιο συγκροτημένα στο επόμενο του χρόνου ξανά.